Hakkımızda

50 yılı aşkın süredir hayallerimizin peşinden koşuyoruz...

Yarattığımız iş gücü, sağladığımız katma değer ve gerçekleştirdiğimiz ihracat ile sürdürülebilir ekonomik büyümeye katkı sağlıyoruz.

BATIÇİM Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş. 1966 yılında, %100 Türk sermayesi ile kurulduktan sonra hızla büyüyerek Türk Çimento Endüstrisinin güçlü şirketlerinden biri haline gelmiştir.
Yarım asrı geçen süreçte, benimsediği ”önce kalite” anlayışı ile yapı sektörünün hizmetine sunduğu, üstün nitelikli ve çevre dostu ürünleri, kusursuz hizmet anlayışı ile ülkemiz çimento ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamakla kalmamış, uluslararası pazarlarda da güven duyulan ve tanınan bir marka olmuştur.
Bugün, klinker ve çimento üretiminde kullandığı dünya standartlarındaki teknolojisi ile BATIÇİM, doğru insan kaynağını doğru işte değerlendirme felsefesi ile oluşturulan profesyonel kadrosuyla sektörde emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Batıçim, faaliyet gösterdiği bölgede gerçekleştirdiği yatırımlar ile ulusal ekonomiye ve toplumun yaşam kalitesine yükseltmeye katkı sağlamaktadır. Ege Bölgesinin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olarak bölgede ciddi bir istihdam yaratmanın yanında ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda değer katmaktadır.


Batı Anadolu Grubu

Kurumsal Değerlerimiz

Çevreye Değer Veriyoruz

Çevre kirliliğini önlemeye ve doğal kaynakları bilinçli bir şekilde kullanmaya maksimum düzeyde özen gösteriyor, oluşan atıkları kaynağında azaltıyor ve mümkün olan her durumda bu atıkları ülke ekonomisine tekrar kazandırıyoruz.

Son Teknoloji ile İlerliyoruz

Dünya standartlarında üstün kaliteli ürünler üretmek için sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, kullanılabilir en son teknoloji ile yolumuzda ilerliyoruz.

Yaşama Değer Veriyoruz

50 yılı aşkın süredir ilk günkü heyecanımızla sizlere daha güvenli yaşam alanları sağlayacak yapıların temelini sağlamlaştırmak için çalışıyoruz.

Batıçim

Batıçim'i Keşfedin

Batıçim, ulaştığı klinker ve çimento üretim kapasitesi ile, yarım asrı aşan süreçte ülkemiz çimento ihtiyacının önemli bir kısmını karşılayarak, uluslararası pazarlarda da güven duyulan bir kuruluş konumundadır.

Kariyer

Sizleri bir parçamız olmaya davet ediyoruz..

Kariyer gelişimlerinde yeni mezunlara iş fırsatları, öğrencilere aldıkları eğitimleri uygulayabilecekleri staj programları ile iş dünyasının kapılarını açıyoruz. Batı Anadolu’nun bir parçası olmak için açık pozisyonlarımızı inceleyebilirsiniz.

Batı Anadolu'da Kariyer